O nas

Oto my – ekipa dotrzechdych.pl

 

Karol (Karolina)
karol po przejsciu

Wino jest dla ludzi... każda wypita butelka to krok do wyższego levelu oświecenia :)  - chociaż czasami boli wątroba.. ale zrzucę to na karb bólu istnienia. Wino do tego stopnia mnie wciągnęło, że od dwóch lat maleńkimi krokami powstaje moja własna winnica - daleko na wschodzie na kredowych glebach... Przede wszystkim wino to fajna przygoda i niekończąca się droga do winnej edukacji - pewnie nigdy nie zostanę mistrzem sommelierów, ale ... warto pomarzyć! Zawodowo jestem bardzo daleko od wina ( bo w samym centrum Mordoru na Domaniewskiej) , ale może kiedyś uda mi się hobby przekuć na pełnoetatowe zajęcie.

 

 
 
 
Gab po przejsciu
 
 
 
 
 
Gab (Gabriel)
CEO dotrzechdych.pl. Najważniejsze w życiu to fun i pasja. Dotrzechdych.pl urodziło się jako dziecko obojga tych rodziców.
Bez przerwy online. Bo lubię ;)
Lubię też dobre wina w jescze lepszych cenach. Lubie pyszne jedzenie. Lubię się rozwijać, uczyć. Robię całą masę literówek i błędów. Najbardziej lubię wina wyraziste, męskie, choć nie znaczy to że pyszny gewurztraminer nie ma szans. Mam nowe pomysły co 3,5 minuty. Wierzę, że możemy mieć 500 000 użytkowników miesięcznie. Wierzę, że pewnego dnia nie będę musiał iść do pracy dzięki dotrzechdych.pl
Biegam. Nałogowo. Najlepiej sam po lesie.
 
 
 
Marta po przejsciu
 
 
 
 
Marta
Ktoś mi ostatnio powiedział, że otwieranie nowej butelki wina jest jak podróż. Wyruszam, zatem razem z Wami. Wyruszam na poszukiwanie takiego wina, pod którym ugną się kolana, ale uda się oszczędzić zawartość portfela.Wino ma sprawiać przyjemność, odczuwanie smaków i zapachów jest subiektywne, dlatego też z mojej strony nie doświadczycie pompatycznych wzbudzających konfuzję określeń. Będzie prosto i mam nadzieję, smacznie :)
Prywatnie pijam głównie białe wina.
Prywatnie tworzę i zarządzam serwisami internetowymi, obecnie w branży fashion.
Marta do tej pory prowadziła projekt 6win.pl
 
 
 
 Untitled design11
 
 
 
 
 
 Łukasz
Wąchaniem i smakowaniem zajmuję się od dawna, a bardziej regularnie od 2000 roku. Zacząłem od tabaki, która wciągnęła mnie na dłużej. Trochę później były nalewki, wytwarzam je aż do tej pory (choć z różnym zaangażowaniem w temat). Kolejny etap to whisky single malt. Z winem jestem związany jednocześnie najdłużej i najkrócej. Najdłużej, bo od dzieciństwa pamiętam, że wina gronowe w domu były obecne. Najkrócej - ponieważ systematyczne zainteresowanie nim przyszło po tabace, nalewkach i whisky. Jestem ciekaw, co pojawi się następne. Może piwa kraftowe?
 
 
 
 
 
 
 
Untitled design6
 
 
 
 
 
 Iza
Niestrudzona eksploratorka świata win i ludzi, autorka bloga Raport z win (www.raportzwin.wordpress.com).

Jej miłość do wina zaczęła się w 2013 roku w sercu węgierskiego winiarstwa, czyli w Tokaju, chociaż teraz jej winne horyzonty są nieco szersze. Wciąż ugania za doskonałą relacją jakości do ceny. Ulubione wino? Oczywiście szampan, najchętniej codziennie.

 

 

 

 

 

 

 

IMG 3244
 

 

Seb (Sebastian)

Przyszedł na świat niecałe pół roku po wprowadzeniu nieszczęsnej Ustawy o Wychowaniu w Trzeźwości, jednak w odróżnieniu od niej całkiem nieźle radzi sobie w erze internetu. Pije wszystko, ale szczególną radość sprawiają mu wina z Doliny Rodanu, dobre Sauvignon Blanc (z obu półkul), nie kryje też słabości do różu. Zawodowo zajmuje się komunikacją marketingową w fińskiej firmie IT. Dla przyjemności prowadzi bloga Zdegustowany.com.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aby skontaktować się z nami piszcie na adres: lukasz@dotrzechdych.pl