Adega Coop Ponte da Barca Vinho Verde DOC

Nazwa wina: Adega Coop Ponte da Barca Vinho Verde DOC
Rodzaj wina: Białe, Półwytrawne
Miejsce zakupu: Biedronka
Ocena DO TRZECH DYCH:
Cena: 14,99 zł PLN

 

Kolor: blady żółty

Nos: bardzo kwiatowy 

w ustach: gęste, pełne, cytrusy, brzoskwinie,kwiaty  bardzo przyjemnie perliste drobnymi bąbelkami, smak wybucha w ustach, ale też szybko się kończy.

gdy pije takie wino, często myślę, czy sprawiło by mi większą przyjemność picie wina z butelki kosztującej sporo, sporo więcej...i dochodzę do wniosku, że taka strona jak DoTrzechDych ma sens. Wina od zawsze dzielę na te, które mi smakują i na te, które nie. I dlatego tak wielką przyjemność i mnie i Państwu powinno sprawić picie tej właśnie butelki. Wino to smak, zapach, ale i moment, towarzystwo, to wszystko razem składa się na dobre wino. Jestem typem biesiadnym, uwielbiam rozmowy po świt i ludzi wspólnie bawiących się przy stole. Wino za kilkaset złotych wypite w samotności jest nic nie warte. Dla mnie. 

Ponad to mam wielką słabość do win zielonych, słabość nieskrywaną, zauważalną i przypuszczalnie niezrozumiałą przez znawców. Mam to w nosie, bo czuje się świetnym znawcą win, które lubię.

To sprawiło nam sporo frajdy !! 14,99 !! Niewiarygodne !!! Świeże, cudownie musujące, może nie pozostawia niesamowitych wrażeń na długo, ale jest bardzo przyjemne. Piliśmy samo gadając, piliśmy z pieczoną dynią i białym mięsem. Super !! Polecam, za taką cenę kupcie 3 butelki i pijcie codziennie :)

autor: ECW