Imbuko by Wine Avenue

Nazwa wina:
Rodzaj wina: Białe, Wytrawne
Miejsce zakupu: WineAvenue24.pl
Ocena DO TRZECH DYCH:
Ocena użytkowników:
Cena: PLN

 

Nazwa/szczep:  Imbuko Sauvignon Blanc Rodzaj wina: białe, wytrawne Cena: 37 PLN Miejsce zakupu: Wine Avenue Ocena wina: ***, wino polecane Próbowałem razem z Santa Gloria Chardonnay. O tamtym pomyslałem że to SB a o tym, że to chardonnay. Etykiety były zakryte... No cóż - degustować i zgadywać przyjdzie się jeszcze uczyć, niemniej wino jest ciekawą propozycją na ciepłą jesień lub wspomnienia gorącego lata. Spory alkohol nadaje mu nieco tłustości, ciała a owocowe i ciepłe nuty które ze sobą niesie naprawdę pomogą ożywić wspomnienia gorących dni. W katalogu przy tych winach znajdujemy:
Słowo Imbuko znaczy „Podziw dla…” w języku Xhosa. I rzeczywiście – każdy łyk wina wydaje się wyrażać miłość twórców do ziemi i jej plonów. Tu, na farmie Uitkyk, udało się to, co wydawało się niemożliwe – Afryka dała się zamknąć w butelce.
Przyznam, że ładne, niewiele wnosi, ale ładne :) Na stronie producenta z kolei możemy dowiedzieć się, że są społecznie odpowiedzialni itp.. Sporo tu marketingu, niemniej wino się broni. Gdyby było do trzech dych miałoby pewnie bliżej 4****. a tak mocne 3***.

Dodaj ocenę

Zaloguj się aby mieć możliwość oceniania.

Dodaj komentarz

Nie możesz dodać komentarza, dopóki nie będziesz zalogowany. Zaloguj.

Nikt jeszcze nie skomentował

Zobacz podobne wina