Płukanka

Nazwa wina:
Rodzaj wina: Czerwone, Wytrawne
Miejsce zakupu: Simply Market
Ocena DO TRZECH DYCH:
Ocena użytkowników:
Cena: PLN

 

Nazwa/szczep: Pacific Coast Red / Żywiec Rodzaj: czerwone, wytrawne Cena: 16,99 Miejsce zakupu: Simply Market Ocena (0-100): 60 Wino z Żywca? Wiedziałem, że nie powinienem tego robić, ale ciekawość zwyciężyła.

A powinna ostrzec już butelka. Na etykiecie brakuje informacji o składzie wina i roczniku, znaczy się zlewka. pacific coast wino żywiec

Znaczy się, butelka może zawierać wszystko. To jeszcze nie tragedia, ale przy winie za 16,99 z Chile?! Można już powalczyć o produkt, którego zawartością producent nie będzie bał się pochwalić. Krótki rzut okiem na stronę grupy Żywiec* i wszystko jasne: Duma i majestat chilijskiego wybrzeża dodaje mu {winu, przyp. A.} charakteru, ducha i osobowości. Acha, bullshit alarm.

 

 

 

 

 

 

 

wino zywiec pacififc coastA organoleptyka? Cóż, zapach dość przyjemny i nawet skoncentrowany, jeżynowy. Natomiast smak, humm. Nie to, że jest zły albo przykry. Po prostu jest go mało, wino lekko kwasowe, lekko garbnikowe, doskonale nijakie. Gdyby wyekstrahować z niego alkohol i cukier resztkowy, a dodać nieco fluoru, mielibyśmy idealną płukankę do ust. Mogłaby się sprawdzić nawet po potrawach z grilla i makaronach.

-----

 

* Twórcom strony Grupy Żywiec S.A. chciałem pogratulować kompletnie nieużytecznej wyszukiwarki i systemu odnośników do archiwum, które przekierowują do nieistniejących linków.

Dodaj ocenę

Zaloguj się aby mieć możliwość oceniania.

Dodaj komentarz

Nie możesz dodać komentarza, dopóki nie będziesz zalogowany. Zaloguj.

Nikt jeszcze nie skomentował

Zobacz podobne wina