250 000$ za podróż po świecie win i 800 butelek wina własnego autorstwa?

passports of australia background immigration or P6Z4MTT2

250 000$ za podróż po świecie win i 800 butelek wina własnego autorstwa? Czemu nie!

Australijska winiarnia – Ultimate Winery Experiences Australia – zabiera swoich gości do serca regionu, miejsca, w którym nauczą się tworzyć własne wino – poznaj urocze dolinę Barossa.

Najwięksi (i najbogatsi) fani wina dowiedzą się, czy warto zainwestować w taką siedmiodniową podróż w głąb świata wina. Wycieczka zaczyna się w Adelaide, znajdującym się na południu Australii, skąd uczestnicy pojadą do Barossy, aby poznać najbardziej znane winnice regionu, takie jak Penfolds i Seppeltsfield. Nocleg oferuje luksusowe Cambourne z dostępem do Hentley Farm, gdzie odbędzie się najważniejszy punkt programu – lekcja szefa winiarstwa Andrew Quina, który poprowadzi gości przez proces tworzenia wina i wytwarzania smaku. Na koniec każdy z winiarzy amatorów otrzyma 800 butelek wina z własną etykietą, na której będzie widnieć ich nazwisko. Butelki zostaną wysłane bezpłatnie pod wskazany adres!

Oczywiście nie są to wszystkie luksusy, a można do nich jeszcze wliczyć transport prywatnym helikopterem, lunche w najlepszych restauracjach, prywatnych tłumaczy czy osobistego konsjerża, który zrobi wszystko, by pobyt gości należał do udanych.

Jeżeli ktoś skusi się na taką wycieczkę, prosimy o przesłanie relacji!

 

 

Zobacz koniecznie